Podziękowanie dyrektora w związku z uroczystością nadania Szkole Podstawowej w Lelkowie imienia Orła Białego i sztandaru.

Wiele osób zaangażowało się w organizację naszego święta. Otrzymaliśmy wsparcie finansowe, merytoryczne rady i  pomoc. Miałam przyjemność poznać i współpracować z wyjątkowymi i życzliwymi ludźmi, którzy poświęcili swój czas, aby wesprzeć szkołę w jej inicjatywie.

Chciałabym serdecznie podziękować gościom za obecność na uroczystości. Dziękuję, za ofiarowane prezenty, które bardzo ucieszyły dzieci.

Jeszcze raz dziękuję darczyńcom za ufundowanie sztandaru, księżom za celebrację mszy świętej, a  pocztom sztandarowym za uświetnienie tego spotkania.

 Dziękuję Dyrekcji KOWR o. Olsztyn za przekazanie atrakcyjnych nagród  oraz możliwość wspólnego świętowania.

Składam uszanowanie wszystkim pracownikom  za przygotowanie uczniów do występów, organizację konkursów, wykonanie dekoracji, przyszykowanie kronik szkolnych, banneru, folderu, zadbanie o estetykę pomieszczeń i terenu wokół szkoły.

Wyrazy uznania składam rodzicom, którzy tak aktywnie włączyli się w podjęte działania.

 Jestem dumna z naszych uczniów, którzy poprzez wykonanie wspaniałych prac plastycznych, fotograficznych, prezentacji multimedialnych, opracowanie logo, twórczość poetycką, perfekcyjne prowadzenie uroczystość oraz występy artystyczne przyczynili się do upowszechniania dobrego imienia szkoły.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy w swoich działaniach myślą o dzieciach, którzy dzielą przekonanie, że edukacja jest uniwersalnym, podstawowym i niezbędnym elementem życia społecznego,  którzy przez lata tworzyli odpowiednią bazę i warunki do działalności prowadzonej przez szkołę po to, abyśmy my dzisiaj mogli  dbać  o rozwój talentów, zdolności i zainteresowań naszych uczniów. Cytując Jana Zamoyskiego:  „Takie będą Rzeczpospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Lelkowie

Iwona Chojecka


Więcej w tym dziale:


Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.