Konsultacje rok szkolny 2022/2023

Z nauczycielami można kontaktować się osobiście

lub dzwoniąc pod numer telefonu (55)244-83-84,

albo pod numer podany przez nauczyciela

oraz e-mailowo.

 

Dzień tygodnia

Nauczyciel

Godzina

Poniedziałek

Irena Bagan

irena.bagan@sp.lelkowo.eu

900-1000

Agnieszka Turczyk

agnieszka.turczyk@sp.lelkowo.eu

1005-1105

Justyna Ozimkowska

justyna.ozimkowska@sp.lelkowo.eu

1300-1400

Anna Rutkowska

anna.rutkowska@sp.lelkowo.eu    

1350-1450

Joanna Trzebińska

joanna.trzebinska@sp.lelkowo.eu

1345-1445

Wtorek

Ewa Karczewska

ewa.karczewska@sp.lelkowo.eu

800-900

Anna Urawska

anna.urawska@sp.lelkowo.eu  

1105-1205

Agnieszka Sidor

agnieszka.sidor@sp.lelkowo.eu

1300-1400

Lucyna Kaniecka-Białkowska

lucyna.kanieckabialkowska@sp.lelkowo.eu

1350-1450

Środa

ks. Paweł Roszyński

pawel.roszynski@sp.lelkowo.eu

1345-1445

Anna Andrejuk-Klufas

anna.andrejukklufas@sp.lelkowo.eu

1200-1300

ks. Artem Nakonechnyy

artem.nakonechnyy@sp.lelkowo.eu

1105-1205

Czwartek

Anna Gacka

anna.gacka@sp.lelkowo.eu

1005-1105

Stanisław Dworak

stanislaw.dworak@sp.lelkowo.eu

1100-1200

Edyta Kanclerz-Szulc

edyta.kanclerzszulc@sp.lelkowo.eu

1150-1250

Marek Kiebało

marek.kiebalo@sp.lelkowo.eu

1345-1445

Piątek

Magdalena Waszczeniuk-Sroka

magdalena.waszczeniuksroka@sp.lelkowo.eu

1300-1400

Małgorzata Iwaszko

malgorzata.iwaszko@sp.lelkowo.eu

1345-1445

Patrycja Pusz

patrycja.pusz@sp.lelkowo.eu

1400-1500

Wakacje

Zdjęcie główne #30 - Wakacje Wakacje rozpoczną się za 197dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lelkowie
14-521 Lelkowo

tel. 55 2448103
faks 55 2448269

e-mail: sekretariat@sp.lelkowo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.