Konsultacje rok szkolny 2021/2022

Z nauczycielami można kontaktować się 

dzwoniąc pod numer telefonu (55)244-83-84

lub pod numer podany przez nauczyciela

oraz e-mailowo.

 

Dzień tygodnia

Nauczyciel

Lekcja

Godzina

Poniedziałek

Edyta Kanclerz-Szulc

edyta.kanclerzszulc@sp.lelkowo.eu

2

915-1000

Justyna Ozimkowska

justyna.ozimkowska@sp.lelkowo.eu

3

1015-1100

Stanisław Dworak

stanislaw.dworak@sp.lelkowo.eu

3

1015-1100

Irena Bagan

irena.bagan@sp.lelkowo.eu

4

1105-1150

Bożena Rubacha

bozena.rubacha@sp.lelkowo.eu

6

1300-1345

Lucyna Kaniecka-Białkowska

lucyna.kanieckabialkowska@sp.lelkowo.eu

6

1300-1345

Wtorek

Patrycja Pusz

patrycja.pusz@sp.lelkowo.eu

7

1400-1445

Środa

Anna Rutkowska

anna.rutkowska@sp.lelkowo.eu    

3

1005-1050

Agnieszka Sidor

agnieszka.sidor@sp.lelkowo.eu

8

1440-1525

Ewa Karczewska

ewa.karczewska@sp.lelkowo.eu

8

1440-1525

Czwartek

Anna Gacka

anna.gacka@sp.lelkowo.eu

2

910-955

Piątek

Anna Urawska

anna.urawska@sp.lelkowo.eu  

2

910-955

Marek Kiebało

marek.kiebalo@sp.lelkowo.eu

7

1350-1435

 

Wakacje

Zdjęcie główne #30 - Wakacje Wakacje trwają już8dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Lelkowie
14-521 Lelkowo

tel. 55 2448103
fax 55 2448269

e-mail: sekretariat@sp.lelkowo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.