Konsultacje rok szkolny 2020/2021

 

Z nauczycielami można kontaktować się 

dzwoniąc pod numer telefonu (55)244-83-84

lub pod numer podany przez nauczyciela

oraz e-mailowo.

 

Dzień tygodnia

Nauczyciel

Lekcja

Godzina

Poniedziałek

s. Julia Yasenytska

tetyana.yasenytska@sp.lelkowo.eu

4

1100-1200

Anna Gacka

anna.gacka@sp.lelkowo.eu

5

1205-1250

ks. Piotr Piasecki
piotr.piasecki@sp.lelkowo.eu

6

1300-1345

Lucyna Kaniecka-Białkowska

lucyna.kanieckabialkowska@sp.lelkowo.eu

6

1300-1345

Marek Kiebało

marek.kiebalo@sp.lelkowo.eu

7

1410-1435

Wtorek

Anna Rutkowska

anna.rutkowska@sp.lelkowo.eu    

2

910-955

Ewa Karczewska
ewa.karczewska@sp.lelkowo.eu

4

1105-1150

Joanna Trzebińska
joanna.trzebinska@sp.lelkowo.eu

5

1200-1300

Środa

Bożena Rubacha

bozena.rubacha@sp.lelkowo.eu

1

815-900

Anna Urawska

anna.urawska@sp.lelkowo.eu       

4

1110-1150

Agnieszka Sidor
agnieszka.sidor@sp.lelkowo.eu

5

1200-1250

Edyta Kanclerz-Szulc

edyta.kanclerzszulc@sp.lelkowo.eu

6

1300-1345

Stanisław Dworak

stanislaw.dworak@sp.lelkowo.eu

7

1350-1435

Patrycja Pusz
patrycja.pusz@sp.lelkowo.eu

7

1350-1435

Czwartek

Justyna Ozimkowska
justyna.ozimkowska@sp.lelkowo.eu

2

915-1000

Irena Bagan
irena.bagan@sp.lelkowo.eu

3

1005-1050

Katarzyna Kiełek

katarzyna.kielek@sp.lelkowo.eu

6

1300-1400

Piątek

-------------------

------

---------

Wakacje

Zdjęcie główne #30 - Wakacje Wakacje rozpoczną się za 12dni

Kontakt

Szkoła Podstawowa w Lelkowie
14-521 Lelkowo

tel. 55 2448103
fax 55 2448269

e-mail: sekretariat@sp.lelkowo.eu

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.